Spiral vo co go...

13. května 2007 v 20:50 |  Anime
Dva roky před sériemi,zmizel Ayumův bratk Kjotaka.Najednou se objevili Děti osudu a všechno zkomplikovali.Narumi však zkoušel z ních vytasit jaký osud vůbec čeká Děti osudu.Ale to mu říct nechtějí.Ještě před tím než Narumi potkal Děti osudu,poznal dívku jménem Hiyono Yuizaki,která samozřejmě pomáhá Narumimu před Dětmi osudu.Avšak Děti osudu pro něho připravili všeliaké hry kde musí zvítězit jinak může zemřít.Avšak se mu zatím daří.Zjistí někdy prokletí Dětí osudu?A jak je jeho bratr k nim připojen?Můžeme jen čekat a doufat v osud.


Kanone Hilbert
Kanone je velmi dobrý jak ve strategii tak i v boji. On naučil všechny Děti Osudu (Blade Children) bojové umění. Také Eyes se od něj učil hodně věcí. Byl to Eyesův poradce a učil ho, co to znamená být Dítě Osudu (Blade Child) a povídal mu, že existují lidi, kteří chcou Děti Osudu (Blade Children) vyhladit ze světa. Kanone však víc, než jim povídal. Zdá se, že Kanone je klíč k tomu, proč zmizel Kiyotaka a ne Ayumu.

Rioko Takamachi
Rioko je 16.letá sportovkyně také patří k Dětem Osudu,ale liší se odnich tím,že odmítá kohokoliv zabít.Chtěla by se věnovat sportu i v budoucnu,ale zetím je to nemožné,jelikož jako jedna z Blade children je její osud smrt.


Kousuke Asazuki
17.letý Kousuke je dobrý v logických hrách.Je také dobrý ve sportech,ale také nebezpečný.Neváhá zabít a je po Rio druhý nejnebezpečnější.O Dětech Osudu toho ví poměrně dost.

Rio Takeuchi
13.letá Rio je považována za nejnebezpečnější z Blade children.A to hlavně,protože je ochotná riskovat i svůj život.Uvažuje podobně jako Ayumi a vkádá do něj naději na záchranu Dětí Osudu.Má ráda melouny=o)


Eyes Rutherford
17.letý Eyes Rutherford je světový uznávaný pianista.Řekněme,že je vůdcem Blade children.Je tichý a u něj poznáte pravý význam slova "Tajemný".Jediné co o něm víme,je že mu umřela matka a učil ho Kanone Hilbert.Nikdy nevíte co udělá,tak jako když jednou vytáhl z kapsy sušené rybičky s tím:"dneska už je takový den.


Madoka Narumi
Madoka je policejní detektiva zároveň Narumiho švagrová.Je manželkou Kjotaka.Pátrá po něm od jeho zmizení a brzo se zaplete do případu Blade Children.Jinak neumí vařit a o domácnost se taky nestará,ale brzo ukáže Ayumimu,že není ve stínu svého bratra.


Hiyono Yuizaki
Další z hlavních postav.Trochu ulítlá a střeštěná 15.letá Hiyono je novinářkou na místní škole.Neustále chodí za Ayumim,kterému pomáhá z případy.Jednou ze sebe udělala dobrovolnou rukojmí,aby pomohla Ayumimu.Je zřejmé,že je do něj i zamilovaná...a krade mu jídlo xDD


Ayumu Narumi
16.letý hlavní hrdina seriálu.Nástrahy,vraždy a plány řeší pomocí logiky.Vždy najde způsob jak věci zvládnout,až vás to vcelku překvapí co vykuje.Před dvěma lety zmizel jeho starší bratr Kjotaka Narumi,který byl vynikající detektiv.Ayumi vždy měl pocit,že bude žít v jeho stínu a nikdy nemůže být dobrý jako jeho brat,a tak zatím nevyužil svojí skutečnou sílu.Pátrá po tajmenství Blade children a po boku mu stojí Hijono
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama